O nas

Everycar jest wyszukiwarką stworzoną w celu ułatwienia procesu szukania samochodów w Internecie. Obszerna baza Everycar zawiera niezliczoną liczbę linków do ogłoszeń samochodów dostępnych w Internecie, pochodzących z różnorodnych źródeł, np. stron firm, czy specjalistycznych portali o tematyce motoryzacyjnej. Dzięki prostemu interfejsowi użytkownik może szybko przeszukiwać bazę, oszczędzając sobie kłopotów wynikających z konieczności przechodzenia do każdej strony indywidualnie. Użytkownicy zostają przekierowywani na strony, z których pochodzą ogłoszenia źródłowe. W ten sposób Everycar skutecznie wpływa na zwiększenie natężenia ruchu na stronach, a zarazem ułatwia użytkownikom sprawne i łatwe dotarcie do ogłoszeń.
Międzynarodowa wyszukiwarka zawiera ogłoszenia samochodów z ponad 90 krajów. Jej interfejs został przetłumaczony na 28 języków.

Nasza technologia

Everycar używa zaawansowanej technologii, korzystając z modułów programowych, które skanują ogłoszenia samochodów opublikowane w Internecie. Ogłoszenia są pobierane zarówno ze stron publikujących niewielką ich liczbę, jak i ze specjalistycznych stron zawierających setki ogłoszeń. Rezultatem stosowania zaawansowanej technologii jest codziennie aktualizowany indeks, na który składa się kilka tysięcy ogłoszeń. Codziennie pojawiają się też nowe.

Jak się z nami skontaktować

W przypadku pytań lub sugestii, prosimy o kontakt